عجایب و دانستنیها

چند کلمه در شرح محتوای وب‌سایت...

۱۵ میخ و پونز

۱۵ میخ و پونز در ریه‌ یک پسربچه  

رسانه‌های دولتی چین، از نجات معجزه‌آسای کودکی خبر دادند که سه سال با پونز و میخ درون ریه‌هایش زندگی کرده بود.

پدر «ژیائو سینگ» پسر هشت ساله در مصاحبه‌ای گفت: پسرم طی سه سال گذشته به شدت تب می‌کرد، اما هر بار که او را نزد پزشک می‌بردیم، تنها با مسکن و تب‌بر او را درمان می‌کردند و طی این مدت نیز پزشکان متوجه وجود یک جسم خارجی در بدنش نشده بودند.

هفته گذشته پسرم بار دیگر بشدت تب کرد و حتی داروها هم تب او را پائین نیاوردند، به همین دلیل پزشکان بیمارستان «مینگو آنگ» در شرق چین از تمام بدن او عکس گرفتند تا این که مشخص شد در ریه پسرم چندین میخ و پونز وجود دارد.

یکی از مسئولان گروه پزشکی خاطر نشان کرد: ما با یک جراحی دو ساعته موفق شدیم 15 عدد میخ و پونز از ریه این پسر بچه بیرون بیاوریم.

گفته می‌شود، پسربچه در جریان بازی کودکانه این اجسام را از بینی خود به داخل ریه‌هایش وارد کرده، اما اصلاً متوجه نبوده که زندگی خود را با این کار در معرض خطر قرار می‌دهد.
سکسکه

مردی که سالانه 8 میلیون سکسکه می‌زند!! 


 


مرد که سالانه 8 میلیون سکسکه می‌زند!!

مرد انگلیسی که نزدیک به دو سال است دچار سکسکه‌های پیاپی است پس از انجام MRI مبتلا به تومور مغزی تشخیص داده شد.
پزشکان به این مرد گفته‌اند که توموری در ابعاد 2/1 سانتی‌متر در مغز او وجود دارد. بستگان او معتقدند که علت سکسکه‌های این مرد همین تومور مغزی است.

این مرد در 12 ساعت هر دو ثانیه‌ یک بار سکسکه می‌کند. یعنی ساعتی1800 بار، ‌ روزی 21600 و سالی تقریباً هفت میلیون و 900 هزار بار.

او برای درمان سکسکه خود شیوه‌های درمانی متعددی را از سر گذرانده اما هیچ یک افاقه نکرده است. سکسکه، ‌ زندگی این مرد انگلیسی را مختل کرده چرا که قادر به انجام هیچ کاری نیست. غذا خوردن و خوابیدن با وجود سکسکه‌های پی ‌در پی برای وی به اعمال شاقه تبدیل شده‌اند

گزارش تخلف
بعدی